Uwaga

Opiekun/ka osób starszych
Miejsce pracy: Dortmund i okolice

Agencja Pracy Tymczasowej VITAL LIFE 24 zatrudni opiekunów/ki osób starszych na terenie Niemiec!

*Zarobki - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji, komunikatywnej znajomości jęz. niemieckiego oraz od rodzaju wykonywanej pracy.

*Gwarantujemy zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego:
- odprowadzamy należne składki ZUS oraz podatki, różne formy zatrudnienia, wypłacamy wynagrodzenia zawsze w TERMINIE

* Pomożemy w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z wyjazdem na teren Niemiec:
- transport, ubezpieczenie EKUZ

* Podczas pobytu w Niemczech służymy pomocą oraz radą w każdej sytuacji. Na terenie Niemiec pracownik ma całodobowy kontakt telefoniczny z koordynatorami w języku polskim. Są do jego dyspozycji w każdej poważnej sytuacji. W razie potrzeby koordynatorzy dojadą do Państwa po adres zakwaterowania.

W przypadku braku zgłoszeń (kłopotów, pytań) ze strony Opiekunek/ ów, koordynatorzy będą kontaktować się raz w tygodniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail.

Więcej informacji pod nr telefonu 730334126 lub 89 6512728 lub adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do współpracy!!!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Copyright © 2016 Vital Life 24.  Created by Witryna & Fotfot.